From the Blog

Çanakkale Acil Veteriner Kliniği

Çanakkale Acil Veteriner Kliniği

Şehir hayatı içerisinde pet hayvanlarının bakımı pek de kolay olmamaktadır. Ancak kaliteli hizmet veren veteriner klinikleri bu alandaki boşluğu doldurarak her türlü evcil hayvanın bakımında hayvan severlerin yanında bulunmaktadır. çanakkale veteriner kliniği de oldukça uzun zamandır bu alanda hizmet vererek çanakkale’daki hayvan severlere yardımcı olmaktadır.

Devamını Oku

Çanakkale Veteriner Kliniklerinin En İyisi

Çanakkale Veteriner Kliniklerinin En İyisi

petiko Veteriner Kliniği, Çanakkale veteriner klinikleri arasından hayvanlara yaklaşımı ile sıyrılıyor. İşlemlerini şeffaflık ilkesi ile gerçekleştiren klinikteki odaları kendi gözlerinizle görüp, değerlendirme imkânınız var. Hayvan dostunuzu içiniz rahat emanet edebileceğiniz bu klinikte, dostunuza çok iyi bakılacağınızdan emin olabilirsiniz.

Devamını Oku

Küçük Dostlarımız İçin Veteriner Kliniği

Küçük Dostlarımız İçin Veteriner Kliniği

Evlerimizden ve her anımızda bize yoldaşlık etmekte olan küçük dostlarımız için en önemli noktalardan bir tanesi veteriner hizmetidir. Bazı kişiler onları süs olarak görse bile beslediğimiz hayvanlar birer can taşımakta ve onlarında özel bakım ve tedaviye ihtiyacı olmaktadır. Bu özel bakım ve tedavi Çanakkale nöbetçi veteriner kliniği içerisinde verilmektedir. Onların dillerinden anlayabilecek ve sorunlarına çare bulacak uzman kadro ile hizmet verilmekte ve işlemler yapılmaktadır.

Devamını Oku

En İyi Veteriner Kliniği İlk Olarak Yaklaşımından Belli Olur!

En İyi Veteriner Kliniği İlk Olarak Yaklaşımından Belli Olur!

En iyi veteriner kliniği hizmetlerini en kaliteli şekilde yürüten veteriner kliniğidir değil mi? O halde yanıt belli. Tabi ki bizler en iyi veteriner kliniği durumundayız. Nasıl mı? Sunduğumuz her tür ihtiyaca yönelik kesintisiz ve başarılı hizmetlerimizle. Zira hayvanlara karşı şeffaf ve sevecen yaklaşımımızdan onların bizlere ihtiyacı olan her tür sorunlarında biz farkımızı gözler önüne sermiş durumdayız. Dilerseniz bizzat kendinizin de görebileceği ve değerlendirme imkânı bulabileceği kliniğimizde sizler de bizimle aynı fikirde olacaksınız. Kliniğimizi gördüğünüzde minik dostlarımıza en iyi şekilde bakacağımızı daha iyi anlayacaksınız.

Devamını Oku

Kedi köpeğe kefir verilir mi?

Kedi köpeğe kefir verilir mi?

KEFİR KULLANMADAN ÖNCE DİKKAT: Kediniz köpeğinizin herhangi bir gıda allerjisi varsa, geçirdiği bir hastalık ya da operasyon varsa kullanmadan önce kesinlikle veteriner hekiminize danışın. Ayrıca tüm gıdalarda olduğu gibi İLK 3 GÜN kuralını uygulayın. İlk 3 gün boyunca belirttiğimiz miktarların yarısını verin ve kusma, ishal gibi bir belirti olacak mı takip edin. Eğer böyle bir durumla karşılaşmazsanız kedinizle şerefe yapabilirsiniz 🙂 !- eğer karşılaşırsanız veteriner hekiminiz ile görüşene kadar tekrar vermeyiniz.

Devamını Oku