Dahiliye

Dahiliye

Veteriner hekimlikte hekimin bilgi ve tecrübesi kadar hasta sahibinden alınan anamnez de büyük öneme sahiptir. Hasta sahiplerinin doğru bilgilendirme yapması ve veteriner hekimin bu bilgiler doğrultusunda hastasını muayene etmesiyle ilk tanı ve tedavi başarısı büyük oranda artmaktadır. Kliniğimizde dış kulak yolu enfeksiyonları, kulak uyuzu, göz hastalıklarının cerrahi ve lokal tedavisi gibi genel durumu etkileyen iç ve dış hastalıkların karaciğer, böbrek, safra kesesi, pankreas, bağırsak, kalp ve deri tedavisi Uzman ekibimiz eşliğinde yapılmaktadır.

Hastalığın kesin tanısını koyabilmek için yardımcı olacak olan tam kan analizi, serum biyokimya analizi gerekli görüldüğü durumlarda hormonal analizler, EKG, röntgen, ultrason, idrar analizi, dışkı muayenesi yapmaktayız.

Evcil hayvanınızın yurt dışı seyahatlerinde zorunlu kılınan ve onun tanımlanmasını sağlayan mikroçip uygulaması da kliniğimiz bünyesinde yapılmaktadır.

Doğru anamnez ve gözlem, bilimsel teşhis metotları ve bilgi birikimimiz ile hayvanlarınızın sağlıklı yaşaması için elimizden gelen özveriyi gösteriyoruz.

Çanakkale Veteriner