Çanakkale Veteriner Kliniklerinin En İyisi

çanakkale Veteriner Kliniklerinin En İyisi

Petiko Veteriner Kliniği, çanakkale veterinerklinikleri arasından hayvanlara yaklaşımı ile sıyrılıyor. İşlemlerini şeffaflık ilkesi ile gerçekleştiren klinikteki odaları kendi gözlerinizle görüp, değerlendirme imkânınız var. Hayvan dostunuzu içiniz rahat emanet edebileceğiniz bu klinikte, dostunuza çok iyi bakılacağınızdan emin olabilirsiniz.

çanakkale Veteriner Kliniklerinden Bir Adım Önde

Çanakkale Veteriner Kliniği, hizmetleri ve yaklaşımı ile diğer çanakkale veterinerkliniklerinden ayrılıyor. Yalnızca sorularınız için dahi ziyaret edebileceğiniz klinik, hayvan bakımı konusunda danışma imkânı sağladığı için hayvan sahiplerinin sık uğradığı yerlerden. Klinikte ayrıca hayvanlarınızın

  • İç dış parazit işlemi
  • Aşılama
  • Kısırlaştırma gibi işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz.

Cerrahi Müdahale Yapan çanakkale Veteriner Kliniği

petiko veteriner Kliniği, çanakkale veteriner klinikleri arasında rutin kontroller dışında cerrahi müdahalede bulunma yetkisine de sahip nadir kliniklerden. Gerek donanım gerek de uzmanlık açısından cerrahi müdahalelere uygun olan kliniği, dostunuzun daha ciddi problemleri için de ziyaret edebilirsiniz. Her kliniğin cerrahi uygulamalarda bulunmadığı göz önüne alınırsa, kliniğin numarasını bir kenarda bulundurmakta fayda var. Kliniğin iletişim bilgileri ve fotoğrafları için www.canakkalepetikoveteriner.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çanakkale Veteriner Aşılama
Çanakkale Veteriner

Yorum Yap